Biżuteria moja pasja …

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy nie wiemy co dalej zrobić ze swoim życiem. Miałam kochającą rodzinę, męża i cudownego synka, mimo to czegoś mi brakowało. Zupełnie przypadkowo postanowiłam zamówić wakacyjną bransoletkę, niestety nigdzie nie mogłam dostać tej wymarzonej, a ceny powalały. Mój mąż zaproponował bym spróbowała zrobić ją sama.Tylko od czego zacząć ?
Zaczęłam czytać fora i oglądać filmiki na youtube.pl by zgłębić tajniki rękodzieła.
Początkowo sceptyczna przeglądając kolejne strony, zakochiwałam się w starym złocie, w przewieszkach a nawet rzemieniach i sznurkach. Kolory mieniły mi się w oczach i nagle w mojej głowie zaczęło pojawiać się tysiące pomysłów jak można wykorzystać poszczególne elementy, jak je połączyć.
Po wizycie kuriera siadłam i nie wiedziałam co zrobić, a gdy już odważyłam się to nie mogłam przestać .Po całym dniu niektórzy marzą by tylko się położyć, a ja myślałam o czymś zupełnie innym….
Kiedy wszyscy będą spali – wyjmowałam pudełko z moimi skarbami i zaczynałam tworzyć. Były noce , że spałam 3h a mimo to byłam szczęśliwa. Bransoletki pozwalały mi oderwać się na chwilę od problemów i monotonii życia.Po kilku miesiącach zostałam zaproszona na urodziny bliskiej mi osoby i chciałam dać jej coś innego, na swój sposób wyjątkowego. Czasu miałam mało i nie byłam w stanie biegać po sklepach z małym dzieckiem pomyślałam może bransoletka ? Wątpliwości było dużo, w końcu do tej pory robiłam bransoletki tylko dla siebie. Powstała turkusowa bransoletka z motylkiem.

aga

W mojej głowie zaczął kiełkować pomysł z założeniem swojej strony i tak powstała Mała Mi- biżuteria tworzona z pasją :)
logo Mala Mi
Z czasem stworzyłam album z moimi pracami bizumalami.bloog.pl
zmieniło się logo
LOGO
Moja przygoda z rękodziełem trwa i staram się ją rozwijać.

Zapraszam was jeśli macie ochotę zobaczyć czym się zajmuje w wolnych chwilach.

2 przemyślenia na temat “Biżuteria moja pasja …”

  1. ~horoskop pisze:

    bede tu powracać bo Miluśko piszesz

  2. ~linia ero pisze:

    Dawno nie czytałem czegoś tak fajnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>